Sztuka w produkcji i dekoracji szkła

皇冠crown下载ios

Stoelzle Częstochowa to największy z siedmiu zakładów należących do Stoelzle Glass Group. Dostarcza na rynek prestiżowe opakowania szklane dla największych światowych marek z branży farmaceutycznej, spirytusowej i spożywczej.

YouTube

Wczytując film, akceptują Państwo politykę prywatności YouTube.
Czytaj więcej

Załaduj wideo

Historia

Mający swoją siedzibę w Częstochowie polski zakład należący do Stoelzle Glass Group notuje ponad 200-letnią historię produkcji szkła. Starsi mieszkańcy miasta utożsamiają ją z istniejącą od 1897 Hutą Paulina. W 2001 roku zakład przyłączył się do austriackiej grupy Stoelzle i od tego czasu stale rozwija się zarówno w produkcji, jak i dekoracji szkła.

Stoelzle Częstochowa to obecnie największa z siedmiu spółek należących do Stoelzle Glass Group i jeden z liderów zatrudnienia w Częstochowie. Firma w oparciu o nowoczesne technologie dostarcza na rynek najwyższej jakości, prestiżowe opakowania szklane kreowane indywidualnie dla klientów.

Produkcja

Stoelzle Częstochowa to nie tylko kosmetyczne szkło optyczne. Na niektórych liniach oferujemy pełen asortyment kolorystyczny. Obecna wielkość produkcji to 570 milionów sztuk rocznie, co odpowiada dziennej wydajności 500 ton. Oferujemy wysokiej jakości, zorientowane na wzornictwo rozwiązania dla ekskluzywnych projektów, dzięki czemu zdobyliśmy zaufanie marek rozpoznawalnych na całym świecie, m.in. Johny Walker, Belvedere, Stock, L’Oreal i wielu innych.

Gorący koniec - to tam rozpoczyna się produkcja szkła

Dekoracja

Stoelzle oferuje również zaawansowane najlepszej jakości usługi dekorowania wykonywane wewnętrznie. Trawienie kwasem lub sitodruk, a także grawerowanie laserowe i lakierowanie mogą zagwarantować indywidualne kreowanie marki dla produktów szklanych typu Prestige, takich jak opakowania na perfumy i kosmetyki, a także wysokiej jakości opakowania na alkohole.

Techniki dekoracji

YouTube

Wczytując film, akceptują Państwo politykę prywatności YouTube.
Czytaj więcej

Załaduj wideo

Aktualności

Stoelzle posiada certyfikaty i normy jakościowe
Kierunek rozwoju?

Firma stająca się partnerem pierwszego wyboru zarówno dla klientów, jak i pracowników. Naszym celem jest osiąganie doskonałych wyników dla i z klientami, którym zapewniamy indywidualne kreowanie produktów szklanych najwyższej jakości i zgodnych z aktualnymi trendami.

Prezes Zarządu Stoelzle Częstochowa - Artur Wołoszyn
Zarząd
Artur Wołoszyn

CEO – Prezes Zarządu
Stoelzle Częstochowa

Stoelzle Częstochowa Sp. z o.o.

Pytania do nas?

Stoelzle Częstochowa z siedzibą w Częstochowie przy ul. Warszawskiej 347 Stoelzle Częstochowa z siedzibą w Częstochowie przy ul. Warszawskiej 347

Thank you!

Your message has been sent.

Your web browser (Internet Explorer) is out of date and should no longer be used for security reasons. Please install the current Microsoft browser ( Microsoft Edge ) to display this page correctly. Thank you!

友情链: 皇冠体育最新网站(皇冠welcomeAPP下载) 皇冠手机版下载 | 皇冠体育免费软件(皇冠体育app下载安卓) 皇冠体育在线下载 | 皇冠crown最新登录入口(皇冠体育手机网页版登录) 皇冠体育手机版下载 | hg皇冠APP 应用(皇冠体育体育软件) 皇冠体育官网下载 | 皇冠体育手机版(皇冠体育平台app下载) 最新皇冠体育在线下载 | 皇冠crown全站app下载(皇冠体育手机登录) 2022年皇冠体育官方客户端下载 | hg皇冠下载地址(新皇冠2备用网址手机) 最新皇冠体育在线下载 |